Święto Szkoły i Dni Technika

29 lutego i 1 marca Dniami Technika świętowaliśmy kolejny rok istnienia naszej szkoły. Z tej okazji nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. Odbyły się konkursy, np.: Mistrz AlgorytmikiI-elektron 2024 czy Maraton Młodego Technika dla uczniów szkół podstawowych. Chętni wzięli udział w turniejach: szachowym, rummikub, gier planszowych, piłki siatkowej lub tenisa stołowego. Natomiast firmy partnerskie przygotowały stanowiska, a pracownicy naukowi WAT-u wykłady o tematyce informatycznej i elektronicznej.

Nasi technicznie uzdolnieni uczniowie mogli też sprawdzić się,  już po raz dwudziesty, w ogólnoszkolnym dyktandzie oraz obcować z literaturą piękną w ramach Czytania „Nad Niemnem” w Zajączku.

Dziękujemy organizatorom za wysiłek włożony w organizację i przeprowadzenie imprezy.