Główna treść artykułu
Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 r.
O godz. 10.00 – dla klas I na boisku szkolnym, a następnie w salach lekcyjnych według poniższego harmonogramu:
klasa | kierunek kształcenia | wychowawca | sala |
---|---|---|---|
1a | technik elektronik | p. Krystyna Siudowska | 316 |
1b | technik informatyk | p. Ewa Jakubiak | 204 |
1c | technik informatyk | p. Paweł Słomkowski | 221 |
1d | technik informatyk | p. Katarzyna Grejcz | 208 |
1e | technik informatyk | p. Mariusz Kwiatkowski | 333 |
1f | technik programista | p. Małgorzata Młynarczyk | 351 |
1g | technik programista | p. Barbara Napiórkowska | 216 |
1k | technik programista | p. Irmina Banaszek | 312 |
1h | technik elektryk | p. Michał Jarocha | 320 |
1i | technik teleinformatyk | p. Janusz Paprocki | 212 |
1j | technik urządzeń dźwigowych | p. Mateusz Jamroz | 313 |
O godz. 9.00 dla klas II, III i IV w salach lekcyjnych według poniższego harmonogramu:
klasa | wychowawca | sala |
---|---|---|
2a | p. Urszula Murawska | klub |
2c | p. Grzegorz Bogdalin | 313 |
2d | p. Sylwia Chmiel | 308 |
2f | p. Ewa Gruszko | 333 |
2g | p. Monika Słomkowska | 221 |
2h | p. Piotr Ciurzyński | 329 |
2i | p. Adam Gałach | 312 |
2j | p. Bartłomiej Pawłowski | 151 |
klasa | wychowawca | sala |
---|---|---|
3a | p. Urszula Murawska | klub |
3c | p. Beata Domańska | 159 |
3d | p. Jolanta Cwyl | 240 |
3e | p. Ewa Prajzner | 351 |
3f | p. Małgorzata Klimczuk | 306 |
3g | p. Agnieszka Chłopczyńska | 234 |
3h | p. Stanisław Kwaśnik | 212 |
3i | p. Marzena Zimnowłodzka | 316 |
klasa | wychowawca | sala |
---|---|---|
4a | p. Marlena Szwed | 204 |
4b | p. Iwona Godlewska - Binio | 304 |
4c | p. Magdalena Stefańska | 140 |
4d | p. Danuta Wróbel | 320 |
4e | p. Beata Dardzińska-Żółtek | 155 |
4f | p. Agnieszka Matysiak | 216 |
4g | p. Ewa Krajewska | 201 |
4h | p. Agnieszka Ouarghi | 101 |
4i | p. Joanna Pliszka | 213 |
4j | p. Karol Markowski | 324 |
4k | p. Maria Januszewska | 208 |
4m | p. Marzena Suska | 104 |
4n | p. Hanna Paduch | 310 |
4el | p. Aleksandra Budzińska | 132 |
4it | p. Dariusz Rudzki | 120 |
4ud | p. Piotr Gołdak | 220 |