„Nauka języków obcych przyszłością nowoczesnej szkoły” – szkolenia językowe nauczycieli z Zajączka na Malcie i Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+

W okresie od czerwca do sierpnia 2021 r. pierwsza część nauczycieli z Zajączka wzięła udział w dwutygodniowych kursach językowych na Malcie. Byli to:

• p. Anna Sułek oraz p. Alina Staszewska, które wzięły udział w kursach CLIL - Content and Language Integrated Learning czyli zintegrowane nauczanie języka i przedmiotu.
  • p. Janusz Paprocki, p. Iwona Godlewska-Binio, p. Agnieszka Ouarghi, p. Dariusz Rudzki, p. Anna Ulkowska-Skiepko, p. Bartłomiej Salak – wzięli udział w kurasch języka angielskiego ogólnego na różnych poziomach.

Pomimo przejściowych trudności związanych z pandemią, udało się zrealizować wszystkie mobilności. Nasi nauczyciele uczyli się języka angielskiego w szkole językowej ETI – Executive Training Institute zlokalizowanej w pięknej miejscowości St Julian’s na Malcie. Był to czas intensywnej nauki na zajęciach, jak również okazja do ćwiczenia komunikacji w języku angielskim poza szkołą, poznawania kultury oraz geografii Malty.

Kolejnym etapem projektu będzie upowszechnienie zdobytej wiedzy w szkole oraz poza nią.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją, jak również śledzenia relacji z realizacji projektu na Facebooku: