GODŁO POLSKI

BibliotekaSkłada się z działów: technicznego i beletrystycznego. Dział beletrystyczny proponuje czytelnikom: literaturę piękną, w tym: powieść, poezję, dramat, naukę o literaturze, historię literatury, krytykę literacką, listy, satyry, antologie, reportaże, wspomnienia oraz literaturę z zakresu geografii, sztuki,malarstwa, muzyki, teatru, nauk biologicznych, medycyny, sportu. Dział techniczny udostępnia czytelnikom: książki z zakresu: matematyki, fizyki, astronomii, publikacje m.in. z zakresu: techniki jądrowej, elektrotechniki, elektroniki, miernictwa elektrycznego i elektronicznego, telekomunikacji, fotografii, radiokomunikacji, przetwarzania danych, języków programowania, telewizji. W obydwu działach dostępne są encyklopedie, słowniki, poradniki, leksykony, katalogi, informatory itp. publikacje. W bibliotece funkcjonuje system komputerowy MOL NET+ ułatwiający poszukiwanie książek w zgromadzonych zbiorach. Na miejscu jest czytelnia z dostępem do Internetu, w której można korzystać z wydawnictw niewypożyczanych do domu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów.

Katalog Online MOL NET+

Zaloguj się do systemu MOL NET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu MOL NET+?

Literatura angielskojęzyczna w naszej bibliotece

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów obcojęzycznych Czytelni Naukowej nr XVI, których część pożyczyliśmy dla Was. Książki te znajdziecie w naszej bibliotece. Są to pozycje w języku angielskim, głównie fantastyka, sensacja i kryminały. Dobra okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym i podszkolić język nie tak bardzo obcy.

„Książki w [O]Biegu”

Wymieniamy książki! „Książki w[O]Biegu”, „BookCrossing”- nazwy różne, cel ten sam. Wymień przeczytaną książkę, przynieś z domu zbędną, zabierz inną.

Książka krąży! Włącz się! Niech książki będą w [O]Biegu!

Akcja zorganizowana wspólnie z Biblioteką Publiczną m.st. Warszawy dzielnicy Żoliborz

Układamy puzzle

To naprawdę odprężające zajęcie. Mamy zbiór kilkunastu puzzli od 100 do 1000 części i z zapałem układamy. Każdy może się włączyć, wystarczy 10 minut, odpoczniesz, odstresujesz się. Zapraszamy!

Artykuły

 

MENU PODMIOTOWE

MENU PRZEDMIOTOWE

INFORMACJE INNE

OGŁOSZENIA