Zaproszenie do udziału w Grze miejskiej „KOCHAM WINDY”,

Zaproszenie do udziału w Grze miejskiej „KOCHAM WINDY”,

Zapraszamy do udziału w Grze miejskiej „KOCHAM WINDY”, wydarzeniu mającym na celu promocję i szerzenie wiedzy o  nowym zawodzie, jakim jest technik urządzeń dźwigowych.

Organizatorem gry jest Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie wraz z Polskim Stowarzyszeniem Producentów Dźwigów oraz firm z branży dźwigowej:

• Schindler
  • KONE
  • TKE Elevator.

Gra odbywa się pod honorowym patronatem Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz  Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego.

Gra  odbędzie się 14 kwietnia 2023 r. w godzinach 10.00 - 14.00.

Może wziąć w niej  udział 6 zespołów  wraz z nauczycielami (w każdym zespole powinno być od 3 do 5 uczniów z klas VII i VIII warszawskich szkół podstawowych). Gra rozpocznie się i zakończy na terenie Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych.

Konserwatorzy wind znajdujących się w obiektach przekażą Uczestnikom informacje o urządzeniach i umożliwią zapoznanie się z ich specyfiką.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: zseil@zseil.edu.pl do 12 kwietnia 2023 r. do godz. 15.00  lub do wyczerpania liczby miejsc w grze (maksymalnie 6 drużyn).

Uczestnicy otrzymają od Organizatorów nagrody i upominki.

To będzie nie tylko wspaniała zabawa, ale również możliwość poznania atrakcyjnego zawodu, w którym kształcimy w naszym technikum.

Serdecznie zapraszamy.

Regulamin Gry Miejskiej Kocham Windy (.pdf)

Załącznik nr 1. Karta zgłoszenia szkoły podstawowej do udziału w grze miejskiej (.pdf)

Załącznik nr 2. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych i zgoda na udział w grze miejskiej (.pdf)