Zapraszamy do udziału w II Warszawskim Konkursie na opowiadanie science fiction inspirowane twórczością Stanisława Lema

Zapraszamy do udziału w II Warszawskim Konkursie na opowiadanie science fiction inspirowane twórczością Stanisława Lema

XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. José Martí w Warszawie oraz Burmistrz Dzielnicy Bielany m. st. Warszaw zaprasza pasjonatów fantastyki - uczniów warszawskich szkół ponadpodstawowych -  do udziału w Warszawskim Konkursie na Opowiadanie Science Fiction Inspirowane Twórczością Stanisława Lema. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Prace konkursowe należy nadsyłać do 11 marca 2022 r. Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa znajdują się w załączonym regulaminie.

Regulamin konkursu (.pdf)