XII Międzyszkolny Zajączkowy Konkurs Recytatorski z okazji ROKU ROMANTYZMU POLSKIEGO

20 grudnia odbył się w naszej szkole XII zajączkowy konkurs recytatorski dla uczniów warszawskich techników. W tym roku był poświęcony twórczości romantyków z okazji Roku Romantyzmu Polskiego. Wzięli w nim udział uczniowie z Technikum Ekonomicznego nr 5, z Technikum Księgarskiego im. S. Żeromskiego, z Zespołu Szkół Gastronomicznych im. E. Pijanowskiego, z Zespołu Szkół Poligraficznych im. J. Piłsudskiego i Technikum Mechatronicznego nr 1 oraz oczywiście z naszej szkoły.

Szczególnie gorąco dziękujemy paniom profesorkom i profesorom za przygotowanie recytatorów.