Uroczyste wręczenie sztandaru Regionalnemu Centrum Informatyki Warszawa

Uroczyste wręczenie sztandaru Regionalnemu Centrum Informatyki Warszawa

W środę 15 września 2021 r. delegacja naszej szkoły w osobach: pani dyrektor Wioletty Malan, pana Grzegorza Bogdalina oraz pocztu sztandarowego wzięła udział w uroczystości wręczenia sztandaru Regionalnemu Centrum Informatyki Warszawa, z którym jako szkoła współpracujemy od 2020 r.

Uroczystość odbyła się na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Akt ufundowania sztandaru odczytał Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł. Przekazanie sztandaru to ważne wydarzenie dla RCI, co wielokrotnie było podkreślane podczas okolicznościowych przemówień. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej pięknej ceremonii. Uroczystość przy Grobie Nieznanego Żołnierza zakończyła się defiladą wojskowej asysty honorowej, pododdziałów biorących udział w uroczystości oraz pocztów sztandarowych, w tym także reprezentującego naszą szkołę.