PAŹDZIERNIK – MIESIĄC DOBROCI DLA ZWIERZĄT

PAŹDZIERNIK - MIESIĄC DOBROCI DLA ZWIERZĄT

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W tym roku w ramach miesiąca dobroci dla zwierząt nawiązaliśmy współpracę z cudownym miejscem gdzie znajduje się wiele starszych i schorowanych zwierząt. To właśnie im potrzebna jest najbardziej nasza pomoc.

Potrzebne artykuły:

Karma (sucha i mokra, najlepiej bezzbożowa np. Britt Care, Josera, Vet Expert) dla psów i kotów. Wolimy mniejsze ilości karmy, ale bardziej wartościowej tzn.    o zawartości min. 40% mięsa. Mamy sporo starszych i schorowanych zwierząt, cierpiących na różne choroby, dlatego potrzebujemy też karm weterynaryjnych zarówno suchych jak  i  mokrych, które są drogie, ale niezbędne, by te psy i koty mogły funkcjonować. Karma Gastro Intestinal, Gastro Intestinal Low Fat , karma Hypoallergenic (aż 9 psów jest tylko na tej karmie :(( ) Hepatic, Mobility, dla szczeniaków Premiere Junior, dla kotów Gastro Intestinal sucha i saszetki oraz Renal sucha  saszetki. Oprócz tego podkłady dla niemowląt (najwydajniejsze są Seni 60x90 cm), które stosujemy przy szczeniakach i zwierzętach załatwiających się pod siebie. Oprócz tego koce, ręczniki, śpiwory, kołdry i poduszki ale tylko z wypełnieniem syntetycznym (nie z puchem lub pierzem), drapaki dla kotów, posłania, smycze, obroże, szelki we wszystkich rozmiarach, ryż, makaron, warzywa świeże i suszone (oprócz cebuli i pora), środki na odrobaczanie (najlepiej Aniprazol), na odpchlenie (Fiprex, Fypryst, Advocat), przeciwkleszczowe (obroże Foresto firmy Bayer), żwirek dla kotów, zabawki gumowe, sznurkowe, piłeczki do tenisa ziemnego, piłki, szarpaki, maty węchowe, płyny do mycia podłóg, środki odkażające  (z chlorem), płyny do mycia naczyń, worki na śmieci 60 l, 80 i 120 l, ręczniki papierowe, papier toaletowy. Słoma sprasowana (w kubikach/kostkach). Potrzebne są też materiały biurowe czyli papier do ksero, koperty A5 i A4, tip-exy, zakreślacze, długopisy, ołówki, notatniki.

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Samorząd Uczniowski ZSEiL

Razem możemy wszystko 🙂