„Nauka języków obcych przyszłością nowoczesnej szkoły”

„Nauka języków obcych przyszłością nowoczesnej szkoły”

W październiku tego roku odbyła się druga tura wyjazdów naszych nauczycieli na szkolenia językowe na Maltę w ramach projektu „Nauka języków obcych przyszłością nowoczesnej szkoły”.

Tym razem w kursach języka angielskiego ogólnego  w dniach 4.10 – 15.10.2021 wzięli udział: p. Monika Słomkowska,  p. Aleksandra Księżny,  p. Marcin Rzewuski oraz w zakresie TEL Technology Enhanced Learning - p. Magdalena Stefańska.

W dniach 18.10-29.10.2021 w szkoleniu językowym uczestniczyły p. Sylwia Chmiel – w zakresie języka angielskiego ogólnego, natomiast p. Marzena Zimnowłodzka - Methodology Revisited Revitalised Renergised Language Teaching   Methodology.

Oprócz  udziału w zajęciach językowych, nauczyciele mieli również okazję zwiedzić wyspy Malty oraz ich najważniejsze atrakcje, m.in.: wyspę Gozo, Błękitną Lagunę, Katakumby Św. Pawła, a także takie  miasta jak: Valletta, Mosta, Mdina, Rabat, Birgu, Cospicua, Senglea.

Październik przywitał na Malcie naszych nauczycieli tropikalnym wiatrem oraz mieszanką lata i jesieni.