Inauguracja XI Warszawskich Dni Techniki

Inauguracja XI Warszawskich Dni Techniki

26.10.2022 r. uczniowie klasy 3A i 4A wraz z opiekunami p. A.Gałachem i p. A. Bodzakiem  wzięli udział w inauguracji XI Warszawskich Dni Techniki.

Celem udziału w uroczystości było:

• docenienie zawodu inżyniera i technika;
  • zapoznanie młodzieży z techniką w życiu miasta oraz funkcjonujących w nim ośrodków naukowych i przemysłowych;
  • poszerzenie wiedzy o aktualnym stanie techniki i innowacyjności zastosowań technicznych.

Uczniowie uczestniczyli w ciekawych wykładach dotyczących współczesnej techniki i elektroniki. Uczeń klasy 4A Przemysław Mockałło udzielił wywiadu dotyczącego techniki (projektów dotyczących elektroniki). Wszyscy uczniowie otrzymali upominki od organizatora, a dwóch uczniów naszej szkoły wygrało nagrody - Wojciech Kuptel (3A) voucher na weekendową jazdę samochodem marki Hyundai, Maciej Będowski (4A) główną nagrodę w postaci drona.