Akcja charytatywna na rzecz podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Rydygiera w Warszawie

W Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych od 22 listopada do 3 grudnia  2021 roku,  została przeprowadzona szkolna akcja charytatywna na rzecz podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy przy ulicy Rydygiera w Warszawie. Uczniowie oraz nauczyciele zbierali artykuły plastyczne, które podopieczni domu samopomocy wykorzystają w zajęciach artterapii. Były zbierane także środki chemiczne oraz artykuły spożywcze. Najbardziej zaangażowani w akcje okazali się uczniowie z klasy: Ii, Ij, 2e, 3d, 3f, 3el. Nie zabrakło także wspierających  akcję nauczycieli. Wszystkie dary trafiły do naszych sąsiadów w dniu 15 grudnia. Zostały zaniesione przez uczniów z klasy 3el i 3it i p. Irminę Kołak.

Na ręce wszystkich klas i nauczycieli, którzy  okazali ogromne serce i zaangażowanie w szkolną akcję, wolontariat szkolny pragnie złożyć gorące podziękowania.  Bez waszej pomocy nie udałoby się uczynić tak wiele dobra.

Irmina Kołak