7.05.2021

Wyniki szkolnego konkursu z języka niemieckiego "Deutschsprachige Länder sind sehenswert".

Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego - praca artystyczna (plakat, rysunek lub grafika wg techniki wybranej przez ucznia) zatytułowany był "Deutschsprachige Länder sind sehenswert".

Praca miała udowodnić, że wszystkie kraje niemieckojęzyczne, czyli Deutschland, Österreich, die Schweiz, Liechtenstein i Luxemburg są warte zobaczenia i zorganizowania w nich pobytu w czasie ferii letnich lub zimowych. Konkurs odbył się w kwietniu i był przeznaczony dla uczniów klas 1-3 NaszegoTechnikum Elektronicznego Nr 3. Wzięło w nim udział 18 uczniów, a prace uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczycielek języka niemieckiego, Pani Jolanty Cwyl i Jolanty Zawielak-Buze.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

A oto wyniki konkursu:

1. miejsce zajęli ex aequo uczniowie: Agata Jaworek- kl. 3c i Patryk Koroś- kl. 3a
2. miejsce zajęli ex aequo uczniowie: Olga Grabska- kl. 2g i Michał Dragun- kl. 1d
3. miejsce zajęli ex aequo uczniowie: Damian Prykiel- kl. 2a i Michał Rempalski kl. 2c

Gratulujemy zwycięzcom konkursu!

Opiekunki konkursu:
J. Cwyl, J. Zawielak-Buze

Zapraszamy do obejrzenia wyróżnionych w konkursie prac:

Patryk Koroś- kl. 3a:

Michał Dragun- kl. 1d:

Michał Rempalski- kl. 2c:

Damian Prykiel- kl. 2a: