28.04.2021

Pożegnanie uczniów klas czwartych

Drodzy Nauczyciele! Szanowna Dyrekcjo!

Serdecznie dziękujemy za te wspólnie spędzone lata, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Zawsze będziemy je miło wspominać, ponieważ jesteśmy Państwu wdzięczni za radość z naszych sukcesów, wsparcie i zdobytą wiedzę.

To dzięki Państwu możemy teraz z tym ogromnym bagażem wiedzy i umiejętności wejść w dorosłe życie z podniesioną głową!

Dziękujemy również pracownikom administracji i obsługi za codzienny trud wkładany w prawidłowe funkcjonowanie szkoły.

Szczególne podziękowania kierujemy jednak w stronę Wychowawczyń i Wychowawców za pomoc w rozwiązywaniu naszych problemów oraz wszelkie starania uczynienia nas lepszymi i mądrzejszymi ludźmi.

Wszystkim Państwu życzymy wielu dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy!

Uczniowie klas czwartych