28.01.2021

Konkurs Wiedzy o Energetyce PW

OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA TECHNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Wygraj indeks Politechniki Warszawskiej na Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa.

Każdy uczeń chcący wziąć udział w konkursie musi wysłać na adres mailowy: konkurs.energetyczny@itc.pw.edu.pl wypełniony formularz konkursowy od dnia 27 stycznia 2021 r. do dnia 5 marca 2021 r.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz śledzenia zmian na stronie internetowej konkursu: https://konkursenergetyczny.itc.pw.edu.pl/.

Przypominamy, że dla każdego finalisty są przewidziane nagrody, w tym głównymi nagrodami są indeksy na kierunek Energetyka na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Uczniowie chętni do udziału w konkursie proszeni są o kontakt z Piotrem Gołdakiem.

Formularz zgłoszenia uczestnika pełnoletniego do „Konkursu Wiedzy o Energetyce PW”
Formularz zgłoszenia uczestnika niepełnoletniego do „Konkursu Wiedzy o Energetyce PW”