14.04.2021

Politechnika Warszawska zaprasza na Drzwi Otwarte

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, które odbędą się w sobotę 17 kwietnia, w godzinach 10.00 – 15.00.

Jeśli wśród uczniów Państwa szkoły są młodzi odkrywcy mający smykałkę do przedmiotów ścisłych, świetnie się składa – właśnie na takich kandydatów czekamy na Politechnice! W najbliższą sobotę postaramy się im wyjaśnić, jak dołączyć do grona studentów czołowej uczelni technicznej w Polsce – i dlaczego warto to zrobić.

Co przygotowaliśmy?

Część I (10:00-12:00)

Profil PW na Facebooku  + kanał PW na YouTubie

• Kilka cennych porad dotyczących tego, jak ugryźć maturę i wykorzystać zdobywaną przez lata wiedzę.
  • Przewodnik po zasadach rekrutacji na studia.
  • Spotkania z Samorządem Studentów PW, Radą Kół Naukowych i przedstawicielami studenckich kół naukowych.
  • Mnóstwo ciekawych informacji i porad od studentów, doktorantów i absolwentów.

Część II (12:00-15:00)

MS Teams + Discord

• Rozmowy na platformie MS Teams ze studentami, przedstawicielami wydziałów, Biurem ds. Przyjęć na Studia i innymi ludźmi tworzącymi społeczność PW.

Dokładny program Drzwi Otwartych PW można znaleźć na stronie www.pw.edu.pl/DrzwiOtwartePW. Zapraszamy również do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku - zdradzamy tam jeszcze więcej szczegółów dotyczących imprezy :-)

Do zobaczenia w najbliższą sobotę!

Pozdrawiam Joanna Seroka

Biuro ds. Promocji i Informacji