GODŁO POLSKI

AKTUALNOŚCI

Archiwum

27.02.2020

Warsztaty dla uczennic w ramach projektu "Być kobietą"

Dnia 07.02.2020r. odbyły się warsztaty dla naszych uczennic. Spotkanie zatytułowane „Piękno jest naszą siłą” dotyczyło wizerunku kobiety, a także kreowania własnego stylu. Wspólnie i wyłącznie w kobiecym gronie starałyśmy się szukać odpowiedzi na m.in. następujące pytania: „Czy wygląd ma znaczenie?”, „Dlaczego warto o siebie dbać?” „Co daje nam właściwie dobrany strój?”. Oprócz praktycznych wskazówek podczas spotkania pokazano związek między zewnętrznymi elementami wizerunku a wewnętrznym światem kobiecej osobowości. To właśnie ta wzajemna relacja jest istotą dobrego stylu;)

Przy okazji uczestniczki dowiedziały się co wchodzi w skład osobistego wizerunku każdej z nas. Są to nie tylko aspekty niewerbalne jak np. ubrania, dodatki, makijaż, fryzura ale przede wszystkim nasze zachowanie: niezwykle istotny jest sposób wysławiania się, brzmienie głosu, stosowane formy grzecznościowe a także umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach.

Okazuje się, że to co kobieta nosi w sercu czyni ją piękną i oryginalną a prostotę warto potraktować nie tylko jako styl ubioru ale przede wszystkim sposób na życie.

Warsztaty poprowadziła p. Marlena Szwed.

Było to już drugie spotkanie dla uczennic a na kolejne zapraszamy w okolicy Dnia Kobiet. Szczegóły na plakatach.

Zobacz fotoreportaż.

 

MENU PODMIOTOWE

MENU PRZEDMIOTOWE

INFORMACJE INNE

OGŁOSZENIA