6.02.2020

Uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej nr 350

24 stycznia 2020 roku pani dyrektor Wioletta Malan wraz z nauczycielką panią Joanną Pliszką w asyście pocztu sztandarowego szkoły (reprezentacja uczniów 3D - Jakub Obstawski, Bartosz Michalski, Bartłomiej Truszkowski) uczestniczyła w uroczystości nadania imienia Armii Krajowej Szkole Podstawowej nr 350 w Warszawie. W folderze wydanym z tej okazji zostały napisane znamienne słowa, pod którymi mogą podpisać się wszystkie szkoły imienia żołnierzy Armii Krajowej:
„Pragniemy nadal, by etos żołnierzy Armii Krajowej pomagał w kształtowaniu u uczniów przywiązania do swojej szkoły i Ojczyzny. Chcemy, aby każdy absolwent znał rodzimą historię, kulturę oraz dorobek przodków. Był człowiekiem uczciwym i prawym”.