15.01.2020

Szkolny zespół muzyczny gra dla WOŚP

W dniu 12 stycznia 2020 roku zespół szkolny „RaBBids” brał udział w I OPEN MIC, organizowanym przez Grupę Chamak w Bibliotece w Legionowie. Wydarzenie było bardzo ważne, ponieważ graliśmy tam dla WOŚP. To drugi poważniejszy występ w wykonaniu naszej grupy. Odbiór widowni, jak i samych organizatorów był zaskakująco pozytywny.

Kapela wystąpiła w składzie:

Alicja Wrzesińska – wokalistka, na specjalne zaproszenie, uczennica z Zespołu Szkół nr 26 im. Michała Konarskiego w Warszawie

Gustaw Klyszcz z klasy 1K – wokalista

Lilianna Jezierska z klasy 1D – gitara basowa

Maurycy Wiech z klasy 2J – gitara prowadząca

Jakub Matysiak z klasy 2A wraz z Witoldem Sygutem z klasy 2H – gitary rytmiczne

Szymon Drzewiński z klasy 2E – perkusja

Zaprezentowaliśmy utwory: „Aerials” zespołu System Of A Down oraz „Sweet Dreams” Marilyn Manson. Oczywiście nie obyło się bez stresu. Świadomość wystąpienia przed publicznością zazwyczaj bywa bardzo stresująca, ale nasi wykonawcy stanęli na wysokości zadania i poradzili sobie znakomicie. Nie ma co spoczywać na laurach. Po występie bierzemy się znów do roboty i przygotowujemy się do kolejnych występów.