6.12.2019

Wyjście uczniów na IX konferencję EIT - 2019

W dniu 27.11.2019r. uczniowie z klas: 3A, 3B, 4A, 4B wzięli udział w IX Konferencji EIT – 2019 pt: „Wpływ Bezprzewodowych Technologii Teleinformatycznych na życie współczesnego człowieka”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich i odbyło się w Instytucie Kolejnictwa. Opiekunami uczniów byli: p. Adam Gałach i p. Andrzej Bodzak.

Podczas konferencji nastąpiło uroczyste wręczenie odznaczeń z okazji 100-lecia SEP. W czasie sesji było poruszanych wiele interesujących tematów m.in. technologia 5G, problemy dezinformacji jako zagrożenia w cyberprzestrzeni czy też projekty anten pracujących w systemie 5G. Zgromadzeni goście mogli zadawać pytania i dzielić się własną wiedzą. Uczniowie biorący udział w tym spotkaniu mogli rozwinąć swoje zainteresowania i poznać nowe interesujące zagadnienia.