1.12.2019

Zaproszenie do grupy projektowej dla uczniów klas I i II

W związku z realizacją projektu „Math and art walk together” zapraszamy uczniów klas I i II do nowo tworzonej grupy projektowej. Poszukujemy kreatywnych, otwartych i chętnych do różnorodnych działań nastolatków.

Pierwszym dużym wydarzeniem związanym z tym projektem będzie wizyta 18 uczniów z 3 szkół zagranicznych ( Cypr, Hiszpania, Włochy) w naszej szkole w pierwszym tygodniu lutego. Chętni uczniowie będą mogli gościć przez kilka dni rówieśnika z zagranicznej szkoły i brać wraz z nim udział w wszystkich zajęciach i wyjazdach zorganizowanych przez naszą szkołę.

Jednocześnie najbardziej zaangażowani w działania projektowe uczniowie w tym lub następnym roku szkolnym będą mogli wyjechać na tygodniowe spotkanie projektowe do jednej ze szkół partnerskich.

Wszyscy chętni uczniowie proszeni są do wypełnienia formularza Google znajdującego się pod linkiem:
https://docs.google.com/forms ...

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z wicedyrektor Anną Sułek.