28.11.2019

W dniu 18.11. br. w ZESiL odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Żoliborza Szkół Ponadpodstawowych na ergometrze wioślarskim. W zawodach wzięło udział 6 szkół, które rywalizowały ze sobą na dystansie 500m w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza kategoria to: klasy I i II dziewcząt i chłopców, druga kategoria klasy III i IV dziewcząt i chłopców. W ogólnej klasyfikacji w pierwszej kategorii chłopcy z ZSEiL zajęli VI miejsce, dziewczyny w tej kategorii z naszej szkoły nie startowały. W drugiej kategorii wiekowej w klasyfikacji ogólnej nasi reprezentanci zajęli I miejsce, a nasze reprezentantki III. Po zakończeniu zmagań uczniów do zawodów na dystansie 250m przystąpili nauczyciele wychowania fizycznego. Wśród kobiet najlepsza okazała się nauczycielka z naszej szkoły p. Ewa Krajewska. Zaszczytne II miejsce wśród mężczyzn zajął p. Michał Jarocha . Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.