28.10.2019

Podsumowanie LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

W dniu 10.10.2019 odbyło się uroczyste podsumowanie LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na to wydarzenie przybyła pani dyrektor Wioletta Malan, nauczyciele wychowania fizycznego Mateusz Jamroz i Michał Jarocha oraz uczniowie reprezentujący społeczność sportową szkoły: Arek Tomaszewski i Agata Jaworek.

Największym sukcesem uczniów z ZSE i L w roku szkolnym 2018/2019 było zajęcie 2 miejsca w koszykówce chłopców oraz 4 miejsce w siatkówce chłopców. Ponadto ZSE i L brał udział w zawodach piłki ręcznej chłopców, koszykówce dziewcząt zajmując wspólnie 9 miejsce oraz piłki nożnej chłopców zajmując 13 miejsce. Wszystkie sukcesy i miejsca uczniów i uczennic z ZSE i L dały w końcowej klasyfikacji wysokie 9 miejsce w całej Warszawie. Podziękowania należą się wszystkim biorącym udział w zawodach oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie drużyn do zawodów.