24.09.2019

Konkurs matematyczny "π"

Rusza pierwsza edycja konkursu matematycznego „π” przeznaczonego dla uczniów klas maturalnych. Pierwszy etap konkursu trwa do marca 2020 r. i polega na samodzielnym rozwiązywaniu zadań publikowanych w kolejnych seriach na stronie szkoły i w gablocie na drugim piętrze przy sali 221. Drugi etap konkursu odbędzie się podczas Święta Szkoły i będzie polegał na samodzielnym rozwiązywaniu zadań w szkole. Zostaną do niego zaproszeni uczestnicy, którzy w pierwszym etapie zgromadzą największą liczbę punktów. Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie, ale oczywiście najlepiej jest zacząć od pierwszej serii. O szczegóły można pytać p.Mateusza Kozłowskiego osobiście albo za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

STRONA KONKURSU:

Konkurs matematyczny "π"