DNI TECHNIKA

W dniach 4-5.12.2018 r. już po raz ósmy obchodziliśmy Dni Technika, które na trwałe zagościły w naszej szkole. Ich celem jest przede wszystkim propagowanie kształcenia technicznego, rozwijanie zainteresowań młodzieży, popularyzacja osiągnięć uczniów w środowisku lokalnym, pokazywanie atrakcyjności studiów technicznych, a także promowanie firm, z którymi nasza szkoła od wielu lat współpracuje m.in. GOG, KONE, OTIS oraz Interlab. Młodzież jak co roku miała okazję uczestniczyć w spotkaniach z zaproszonymi gośćmi oraz wycieczkach zawodowych, obejrzała prezentacje dotyczące nowoczesnych technologii, brała udział w prelekcjach, szkoleniach, konkursach, warsztatach i pokazach.

Zwycięzcy wszystkich konkursów otrzymali z rąk Pani Dyrektor Haliny Szczur dyplomy i nagrody. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom oraz uczniom zaangażowanym w przygotowanie Dni Technika.