Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” 2018/2019

7 listopada 2018 r. w szkole zostały przeprowadzone zwody I stopnia XXI Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” w grupie tematycznej elektronicznej, elektrycznej i teleinformatycznej.

Celem olimpiady jest podnoszenie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań technicznych uczniów, upowszechnianie wzorców etyki zawodowej, kultury technicznej i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej, współzawodnictwo uczniów z różnych szkół oraz nawiązywanie współpracy między szkołami i wyższymi uczelniami.

Do II etapu olimpiady w Łodzi (zawodów okręgowych II stopnia) dostali się elektronicy - uczniowie klasy 3A - Sebastian Antonowicz, Jakub Zabrzewski, Damian Wiśniewski oraz klasy 4A - Krzysztof Rozbicki, Daniel Wąsik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów,

opiekunowie: p. Adam Gałach, p. Zofia Salamonik