Podsumowanie projektu XIII edycji Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych w ZSE i L

Podczas VIII Dni Technika 4 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie realizowanego w 2018 roku w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych: „Produkcja PCB maszyną CNC”.

Głównym celem projektu było skonstruowanie maszyny CNC. Uczniowie klasy elektronicznej wraz z opiekunem panem Mateuszem Kozłowskim pokazali, że dzięki zaangażowaniu i współpracy nad ciekawą wizją, można stworzyć interesujące, użyteczne i dobrej jakości urządzenia. Projekt okazał się sukcesem, a powstała maszyna CNC budzi ogromne zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły. Co więcej, młodzi konstruktorzy zdobyli również uznanie wśród nauczycieli z czterech technicznych szkół europejskich, którzy w październiku gościli w naszej szkole w ramach spotkania projektowego programu Erasmus+. W ramach projektu WIE odbył się konkurs, a uroczysta gala podsumowująca projekt, była doskonałą okazja do nagrodzenia zwycięzców.

Dziękujemy wszystkim uczniom i zapraszamy do współpracy podczas kolejnych edycji Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych.

Koordynator projektu:

Mateusz Kozłowski