16.10.2018

Integracja na kajakach

We wrześniu uczniowie siedmiu klas pierwszych w ramach integracji uczestniczyli wraz se swoimi wychowawcami i nauczycielami w spływie kajakowym rzeką Wkrą. Była to dobra okazja, aby lepiej się poznać, zmierzyć z wodnymi wyzwania oraz pozażywać uroków natury przy wyjątkowo pięknej pogodzie. Na koniec można było się posilić przy wspólnym grillowaniu.

Dodatkowo np. w klasie 1j wyjazd na spływ został poprzedzony specjalną lekcją edukacji dla bezpieczeństwa przeprowadzoną wspólnie przez szkolnego pedagoga - p. Halinę Ważniewską i p. Barbarę Napiórkowską, podczas której oprócz gier integracyjnych, zostały poruszone ważne kwestie dotyczące zachowania zasad bezpieczeństwa oraz udzielania pierwszej pomocy.