Jaka to melodia? - relacja z imprezy

26.04.18 w klubie szkolnym odbyło się wydarzenie muzyczne: "Jaka to melodia?" zrealizowane w ramach Passion Fashion (Mody na Pasje). Konferansjerami byli Maciej Adamek i Bartek Tymiński z 4a, a konkurs multimedialny przygotowała Wiola Wilga z 3e. Występy muzyczne uczniów: Agnieszki Gorzkowskiej z 2e, Szymona Pszczółkowskiego z 4e były poprzedzone quizem muzycznym, w którym Jakub Truszkowski z 4e grał na gitarze hity Rocka, Popu, muzyki filmowej, a 10 chętnych uczniów zgadywało zagrane po kilku nutkach melodie;-) takie jak: Havana, Paradise City, Despacito czy Let it Go z filmu Disneya. Całość eventu zakończył brawurowy taniec naszych uczniów i Pani Dyrektor przy rytmach: "Jadę w Audi w LPG...."

Najlepszej trójce zwycięzców gratulujemy !!!