19.04.2018

Dni Otwarte w „Zajączku”

Po Ekspo przyszedł czas na Dni Otwarte dla gimnazjalistów.

Gościliśmy w tym roku bardzo dużo kandydatów. Miejmy nadzieję, że spodobało im się u nas i spotkamy się z nimi we wrześniu.

Mamy za sobą kolejne doświadczenie szkolnej wspólnoty.

Współpracowaliśmy wszyscy. Nauczyciele przedmiotów zawodowych, ogólnokształcących i uczniowie ze wszystkich poziomów klas.

W pracowniach działy się rzeczy na miarę doświadczeń naukowych na wysokim poziomie, aż nie chciało się stamtąd wychodzić !

Spotykając się z naszymi gośćmi w holu przy wejściu i w holu głównym odpowiadaliśmy na dziesiątki pytań i wątpliwości. Były to zawsze ciekawe i sympatyczne rozmowy.

Klub szkolny na spotkaniu Dyrekcji z kandydatami do naszej szkoły był wypełniony maksymalnie. Tu dopiero można było uzyskać mnóstwo informacji ogólnych i szczegółowych o Zajączku i uzyskać odpowiedzi na kolejne pytania.

Nasi uczniowie w oprowadzaniu gości spisali się jak zwykle na medal ! Jak dobrze, że chce im się angażować w swoim wolnym czasie w promocję szkoły !

Szkoła była bardzo dobrze przygotowana, włącznie z drobnym cateringiem dla rodziców i naszych przyszłych uczniów, a żebyśmy i my nie byli głodni i żeby tradycji stało się zadość, dla wszystkich było „duuużo” pączków.

Wszystkim zaangażowanym osobom bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne udane przedsięwzięcie !!!

Magdalena Grodzicka i Marzanna Górska