Warszawskie Dni Informatyki

W dniu 27.03.2018 uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Beaty Domańskiej i Pani Katarzyny Rytelewskiej uczestniczyli w Warszawskich Dniach Informatyki – VIII edycja największego wydarzenia IT w Polsce. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w prezentacjach i warsztatach prowadzonych przez znanych ekspertów z dziedziny IT. Ważną częścią WDI była Giełda Pracy czyli targi pracy, na których pojawili się najwięksi pracodawcy polskiego i zagranicznego rynku IT. Wśród wystawców znaleźli się m.in. pracuj.pl, daftcode, Samsung, Deloitte, Allegro czy Accenture, a dookoła nich setki zainteresowanych próbujących zasięgnąć informacji na temat ścieżki rozwoju oraz warunków pracy. To w końcu jeden z głównych powodów, dla których ludzie tak chętnie wybierają to wydarzenie: możliwość nawiązania nowych kontaktów, wymiana doświadczeń i wiedzy to okazja, która w takim wybornym gronie nie zdarza się na co dzień. Mottem przewodnim każdej edycji jest: „Future is in your hands” , czyli przyszłość jest w twoich rękach. Uczniowie ZSEiL planując swoją przyszłą karierę zawodową kierują się właśnie tą zasadą.