30.01.2018

Zimowisko w Zwardoniu

Tydzień przed feriami, od 6 do 12 stycznia 2018 roku, 48 uczniów z naszego Zajączka wyjechało na fantastyczne zimowisko do Zwardonia. Obóz zorganizował nam pan Mateusz Jamroz.

Oprócz pana Jamroza, opiekowały się nami przez cały czas z dużą troską: p. M.Grodzicka, p.B.Mierzecka, p.A.Ulkowska - Skiepko, a na stoku mieliśmy zapewnionych przez cały czas dwóch fachowych instruktorów.

Pogoda dopisała, śnieg również. Wyszaleliśmy się zarówno na nartach, jak i na snowboardzie.

Ci spośród nas, którzy po raz pierwszy zdecydowali się na białe szaleństwo, nauczyli się podstaw narciarstwa i snowbordu i już trzeciego dnia śmigali na stoku, goniąc swoich kolegów bardziej zaznajomionych z zimowymi sportami. Nasi nauczyciele również całkiem nieźle spisywali się na nartach. Jeździliśmy i w dzień i w nocy i w słońcu i we mgle.

Pan Mateusz Jamroz znakomicie organizował nam zajęcia sportowe, nie tylko narciarskie, również basenowe. Wróciliśmy zatem w dobrej kondycji fizycznej.

Atmosfera towarzyska przez cały wyjazd była znakomita, warunki mieszkaniowe bardzo dobre, jedzenie pyszne.

Jak było, pokazują zdjęcia !!! Zobaczcie sami !!!

Za rok chętnie pojedziemy znowu.

Bardzo zadowoleni uczniowie ZSEiL