5.12.2016

Pokaz futbolu amerykańskiego w Zajączku

W dniu 18 listopada 2016 roku w ZSEiL odbył się pokaz Footballu Amerykańskiego w ramach projektu Moda na pasję. Gościem specjalnym pokazu był trener drużyny Warsaw Sharks pan Piotr Marcinkiewicz oraz zawodnicy drużyny w składzie: Oliwier Lesiak z klasy 2i, Jakub Kalwasiński z klasy 1i, Marcin Duda z klasy 3a oraz kapitan drużyny Rafał Michaluk z klasy 3a. Konferansjerem spotkania był uczeń klasy 3a Bartek Tymiński. Dokumentację filmową przygotował Kacper Szczubełek uczeń z klasy 2i.

W czasie spotkania został przeprowadzony konkurs z wiedzy na temat Footballu Amerykańskiego. Zwycięzców konkursu nagrodzono pucharem za pierwsze miejsce, za drugie i trzecie uczniowie otrzymali medale, a dla pozostałych był słodki upominek. W czasie spotkania uczniowie i nauczyciele przymierzali strój zawodnika oraz dzięki wsparciu trenera mogli wykonać ćwiczenia , które wykonują prawdziwi zawodnicy na treningu. Atmosfera tego spotkania była bardzo miła. Uczniowie i trener zostali nagrodzeni gromkimi brawami za przeprowadzone spotkanie. Zachęcamy wszystkich uczniów do pokazywania w szkole swoich pasji w ramach projektu Moda na pasję.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu ze spotkania.

Beata Domańska i Irmina Kołak