31.10.2013

Przedłużenie certyfikatu "Wars i Sawa"

28 października 2013 r. pani dyrektor Halina Szczur odebrała z rąk wiceprezydenta m. st. Warszawy Włodzimierza Paszyńskiego przedłużenie certyfikatu „Wars i Sawa” dla placówek realizujących innowacyjne programy wspierające uczniów zdolnych.

Spośród 68 szkół, które zdobyły certyfikat w I edycji programu, w 2010 r. - 44 otrzymały jego przedłużenie. Kapituła wyróżniła w ten sposób szkoły, które otaczają szczególną opieką uczniów osiągających sukcesy w konkursach oraz olimpiadach, a także uczniów chcących rozwijać swoje zainteresowania.

Uroczystość odbyła się w Centrum Nauki Kopernik. Dziś do warszawskiego programu należą już 154 szkoły – a nasza była jedną z pierwszych, które postanowiły podjąć wyzwanie i zmierzyć się z trudną, ale jakże satysfakcjonującą pracą z uczniem uzdolnionym.

Olga Kalinowska – lider programu

Aktualnym liderem programu jest Sylwia Chmiel

Przeczytaj artykuł pt: "Certyfikat Wars i Sawa".