24.10.2014

Kolejny unijny projekt w „Zajączku”

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt „MULTIKEY” złożony w ramach programu Erasmus+ został zaakceptowany i rozpoczynamy jego realizację. Projekt został przygotowany w ramach Akcji KA2 (Projekty strategiczne w obszarze edukacji szkolnej) a jego pełna nazwa brzmi :”MULTIlingual Curriculum for improving KEY competences through CLIL”. Działania i przedsięwzięcia związane z tym projektem będą dotyczyły nauczania dwujęzycznego, które realizowane jest w naszej szkole w ramach innowacji pedagogicznej. Głównym koordynatorem projektu jest chorwacka szkoła ze Splitu. W projekcie obok nas i głównego koordynatora znaleźli się uczniowie i nauczyciele z Barcelony (Hiszpania), Dubrownika (Chorwacja), Alzano Lombardo (Włochy) i Daugavpils (Łotwa).

Projekt, który będzie realizowany przez najbliższe dwa lata otrzymał dofinansowanie w kwocie 30 454 euro. Szkolnym koordynatorem tego projektu jest wicedyrektor Anna Sułek.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.